Poznaj się z Cartrag!

Historia naszej firmy miała swój początek w piątek trzynastego…
Traktujemy ten fakt jako przesłanie, że CARTRAG od 13 września 1991 roku odważnie podejmuje się każdego wyzwania. I tak jest do dzisiaj.

Spółka ma w 100% polski kapitał. Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki (PISiL) oraz członkiem indywidualnym FIATA. Budujemy zatem na solidnym, zweryfikowanym przez branżę fundamencie, co procentuje zaufaniem kolejnych klientów. Możemy pochwalić się współpracą z ponad tysiącem firm! Pracujemy dla nich z dumą, zaangażowaniem i maksymalnym skupieniem, dokładając swoją cegiełkę do ich sukcesu. Wiemy, jak to robić. Jesteśmy doświadczeni, profesjonalni i skuteczni.

Świadomie i z dużą wprawą wspieramy działalność polskich eksporterów i importerów, przejmując odpowiedzialność za terminową i bezpieczną organizację transportu ładunku. Co ważne, współpracujemy ze wszystkimi armatorami, którzy oferują serwisy z Polski i Europy Zachodniej oraz wieloma innymi, zlokalizowanymi na całym świecie.

Kompleksowe usługi spedycyjne

Domeną firmy CARTRAG jest organizacja transportu morskiego oraz organizacja transportu lądowego. Zajmujemy się ładunkami skonteneryzowanymi, ładunkami ponadnormatywnymi oraz ładunkami drobnicowymi. W naszym portfolio usług znajdziecie Państwo także usługi portowe w kraju i za granicą, obsługę celną oraz szeroko pojęte usługi magazynowe. Oferujemy również unikalną na rynku usługę ContainerPacking.

Dlaczego zaufało nam tak wiele firm?

Moglibyśmy tylko napisać, że jesteśmy profesjonalistami, a realizacja potrzeb naszych klientów jest dla nas priorytetem. Jednak my chcemy postawić sprawę jasno: zapewniamy niezwykle korzystne cenowo rozwiązania i nie boimy się elastycznych warunków współpracy. Szanujemy czas tych, którzy nas wybrali i maksymalnie ograniczamy ich zaangażowanie w realizację usług organizacji transportu. I co najistotniejsze: podejmujemy się każdego zadania, realizując z najwyższą jakością, zapewniając naszym klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa.