Posiadamy wieloletnie, potwierdzone sukcesami doświadczenie w organizacji transportu morskiego oraz lądowego, a w tym: transportu kolejowego, drogowego (krajowy i międzynarodowy) oraz transportu multimodalnego. Zajmujemy się importem i eksportem powierzonych ładunków. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności, dbając o czas i komfort naszych klientów. Współpracujemy z największymi armatorami i możemy pochwalić się ponad tysiącem klientów. Ich zaufanie jest fundamentem naszej firmy i najcenniejszym motywatorem, by nadal pracować z maksymalnym zaangażowaniem

Przetransportujemy każdy ładunek

Papier w rolach, drewno i wyroby drewniane, maszyny i urządzenia, oleje i lubrykanty, automotive, tekstylia, artykuły spożywcze, odpady plastiku, makulatura i inne odpady, stal i artykuły stalowe, granulaty, jachty i łodzie motorowe, ładunki ponadgabarytowe oraz każdy inny ładunek.

Gwarantujemy doskonałe warunki

Stawiamy na bezpieczeństwo, profesjonalizm i terminowość. Naszymi atrybutami są doświadczenie, koncentracja na potrzebach klienta i konkurencyjność cenowa.